Sporta klubs PANATTA blogs

motivsacija3 MOTIVĒJOŠI NOSLĒPUMI, LAI UZSĀKTU SPORTOT UN NEPADOTOS!

Visi mēs labi zinām, ka sports, fiziskās aktivitātes ir nepieciešamas ikvienam. Tomēr pastāv galējību divu veidu cilvēku tipi, tie, kas saprot, ka viņiem vajadzētu nodarboties ar sportu, bet viņi nevar saņemties un otri, kam sports ir neatņemama ikdienas dzīves daļa. Taču lielākā daļa no mums patiesībā ir kaut kur pa vidu. Lai uzturētu sevi formā, viss, kas nepieciešams ir tikai fitnesa motivācija un vēlēšanās, nevis, jo tā vajag!

Atceries šos 3 punktus:

  1. Veic kontroli pār savu treniņu.

Treniņā gūsi panākumus, ja tiks kontrolēts treniņš – intensitāte, biežums. Neļauj sev darīt pāri un nemoki savu ķermeni uzreiz ar augstas intensitātes treniņiem,  jo mērķis ir sākt un turpināt! Pārāk augstas intensitātes treniņi jau sākuma posmā mums var nodarīt vairāk slikta nekā laba, tapēc sportot arī vajag gudri.

  1. Izvēlies to, kas Tev padodas un liek justies labi.

Sasniegt rezultātus mums palīdz mūsu sajūtas, pārliecība kā mēs izpildām uzdevumus. Ja mēs pildām kaut ko un mums liekas, ka nesanāk vai jūti, ka tas neesi Tu, tad visticamāk padosies pie pirmajām grūtībām. Lai neatmestu ar roku un nepadotos, svarīgi ir sekot līdzi un pamanīt panākumus, rezultātus. Koncentrējies uz ieguvumiem, piemēram, paaugstināts enerģijas līmenis, mazāk izteikta stresa sajūta, labāks miegs utml.

  1. Esi sociāli aktīvs.

Sportošana kopā ar kādu citu, draugu, treneri vai grupu nodarbībās, visu var padarīt vieglāku. Saistība ar citiem dod lielāku vingrinājumu pieradumu. Un, protams, ja esi sarunājis treniņu ar kādu, tad būs grūtāk izlaist, jo vairs nebūsi tikai Tu pats, bet atbildība pret vēl kādu.

Pamēģini izmantot šos motivācijas padomus!

Lai izdodas!

Sporta klubs PANATTA

Agnese Osmane